Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 4 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 169.68 m2

Shitet papafingo ne Fresk!

195.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet papafingo ne Fresk! Prona eshte duplex dhe organizohet ne kati 0: ka siperfaqe totale 123.68m², ku 100.68m² eshte apartament & 23m² verande, disponon nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit me dalje ne verand, dy dhoma gjumi dhe nje tualet; kati 1: ka siperfaqe 46m², ku 29m² eshte apartament & 17m² verande dhe organizohet ne nje dhome gjumi te bollshme, nje studio, nje tualet dhe nje verand. Prona eshte e gjitha e shtruar me parket dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 195.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 40339
Cmimi: 195.000 €
Siperfaqja: 169.68 m2
Dhomat total: 5
Dhoma Gjumi: 4
Tualete: 2
ID e Pronës: G1086

Specifikimet

Other Features
Hipoteke
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje
191.270 €

Shitet apartament 3+1+2 tek Bulevardi i Ri!

3 BD
2 BA
123.40 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate