Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 141.40 m2

Shitet apartament 3+1+2 prane Bulevardit te Ri!

226.240 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1+2 prane Bulevardit te Ri. Apartamenti ka siperfaqe 141.4m² dhe organizohet ne nje sallon sebashku me ambjentin e gatimit me dalje ne ballkon, tre dhoma gjumi ku matrimonialja ka tualet dhe ballkon me vete dhe nje tualet i perbashket. Ky kompleks përbëhet Godine banimi dhe sherbimi me 5 dhe 9 kate dhe me dy kate parkimi nentoke. Eshte nje projekt i cili ofron standardet më të larta në ndërtim dhe shërbim dhe me nje lokacion teper te favorshem. Arkitektura e ndërtesës lejon qarkullimin e ajrit, dritë natyrale dhe integrimin e mjedisit përreth me apartamentin. Bulevardi i ri do kthehet ne nje nga zonat me te zhvilluara dhe me me rendesi te Tiranes ndaj nje Apartament ne kete zone 3 min larg qendres dhe dalje te shpejt ne Unazen e vogel do iu japi te gjitha facilitete e nevojshme per ,klinikat mjekesore, kopshte, shkolla e intitucione te tjera shume te rendesishme. Cilësime të tjera: Cilesi e larte ndertimi; Opsion ideal investimi; Izolim termik, akustik. Kompleksi perfundon ne vitin 2025 dhe eshte ne faze karabina. Cmimi: 1600€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 40258
Cmimi: 226.240 €
Siperfaqja: 141.40 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G1077

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate