Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 87.30 m2

Shitet apartament 2+1+2 tek Tirana Entry II!

100.395 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 tek Tirana Entry II. Apartamenti ka siperfaqe totale 87.3m² dhe organizohet ne nje sallon sebashku me ambjentin e gatimit , dy dhoma gjumi,dy tualete dhe nje ballkon.Ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkekohore ku vihet re termoizolimi i fasades, vetrata te pajisura me dopjo xham termik, izolim akustik, sistemet hidraulike te markave cilesore, instalimet per sistem qendror ngrohje kondicionim multisplit. Apartamenti eshte ne ndertim ne faze suvatimesh. Cmimi 1150€/m². Per nje vizit ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41745
Cmimi: 100.395 €
Siperfaqja: 87.30 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1224

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
95.000 €

Shitet duplex 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
70.44 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate