Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 25.20 m2

Shitet ambient komercial tek Komuna e Parisit!

120.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet ambient komercial tek Komuna e Parisit! Ambienti ka siperfaqe 25.2m² dhe organizohet ne open space. Objekti në katin e pare zhvillohet me ambiente shërbimi në formën e zyrave dhe ambienteve tregtare. Katet e mesipërme do jenë banesa duke ofruar apartamente nga konfigurimet më të ndryshme me hapesira të bollshme. Cilesit e ndertimit: -Fasadë e Ventiluar. -Teknologjia U-Boot​. -Termoizolim. -Izolim Akustik. Cmimi 120.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41807
Cmimi: 120.000 €
Siperfaqja: 25.20 m2
ID e Pronës: G1229

Specifikimet

Other Features
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate