Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 128.10 m2

Shitet apartament 2+1+2 tek rruga Jordan Misja!

179.340 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 tek rruga Jordan Misja! Apartamenti ndodhet ne nje pallat ne ndertim, ka siperfaqe 128.1m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi ku matrimonialja ka tualet me vete dhe nje tualet i perbashket. Prona eshte ne nje ndertim te ri ne faze shtrimi dhe afati i perfundimit eshte ne dhjetor 2024. Cmimi 1400€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 42334
Cmimi: 179.340 €
Siperfaqja: 128.10 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1277

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
95.000 €

Shitet duplex 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
70.44 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate