Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 156.40 m2

Shitet apartament 3+1+2 tek rruga Jordan Misja!

218.960 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1+2 tek rruga Jordan Misja! Apartamenti ndodhet ne nje pallat ne ndertim, ka siperfaqe 156.4m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit me dalje ne ballkon, tre dhoma gjumi ku matrimonialja ka tualet dhe ballkon me vete dhe nje tualet i perbashket. Prona eshte ne nje ndertim te ri ne faze shtrimi dhe afati i perfundimit eshte ne dhjetor 2024. Cmimi 1400€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 42341
Cmimi: 218.960 €
Siperfaqja: 156.40 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1278

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
165.000 €

Shitet apartament 3+1+2 ne Astir!

3 BD
2 BA
141.00 m2
Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate