Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 284.66 m2

Shitet apartament 3+1+2 tek Tower Brigde, tek Rruga e Dibres!

290.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1+2 tek Tower Brigde, tek Rruga e Dibres. Apartamenti ka siperfaqe totale 284.66 m² ku 139.66 m² eshte apartamenti & 145 m² verand dhe organizohet ne nje koridor shperndares nje sallon te bollshem se bashku me ambjentin e gatimit me dalje ne ballkon dhe verand, tre dhoma gjumi ku matrimonalja disponon ballkon dhe tualet me vete me ajrosje natyrale dhe dy dhomat e gjumit te femijeve jane me dalje ne verande. Prona eshte totalisht e investuar dhe e mobiluar ne detaj. Ne prone jane bere investime shtese si: shtrim parketi, tavane gipsi te varura, oxhak funksional, dhomat e gjumit disponojne kondicioner. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Mundesi opsionale garazhd per 2 makina ne vleren 50.000€. Cmimi 290.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39714
Cmimi: 290.000 €
Siperfaqja: 284.66 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G1019

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje
235.000 €

Shitet apartament 3+1+2 tek Liqeni i Thate!

3 BD
2 BA
133.40 m2
Apartament 3+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate