Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 150.00 m2

Shitet apartament 2+1+2 tek Arlis Corner!

330.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 tek Arlis Corner! Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te mira te Tiranes, ka siperfaqe 150m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi ku ajo matrimoniale ka tualet me vete, nje tualet i perbashket dhe nje ballkon i cili aksesohet nga te gjitha ambientet. Corner Residence ndodhet tek Nisharaku, ish stacioni fundit i Tiranes Re. Kompleks eshte i organizuar ne 2 shkalle, njera 15 kate mbi toke dhe tjetra 14 kate mbi toke. Në “Corner Residence” çdo apartament është projektuar të ketë organizim optimal të hapësirave për të plotësuar kërkesat e të gjithë familjes. Prona ndodhet ne nje pallat te ri ne ndertim ne faze suvatimi. Sebashku me apartamentin shitet dhe garazhdi ne -2 ne vleren 35.000€. Cmimi 2200€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41446
Cmimi: 330.000 €
Siperfaqja: 150.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1191
Detaje Extra: 35.000€ garazhd

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim
Parkim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
95.000 €

Shitet duplex 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
70.44 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate