Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 78.85 m2

Shitet apartament 1+1 tek Rruga Dritan Hoxha!

105.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek Rruga Dritan Hoxha! Apartamenti ka siperfaqe 78.85 m² dhe organizohet nga nje sallon i bollshem se bashku me ambjentin e gatimit me dalje ne ballkon , nje dhome gjumi dhe nje tualet.Kompleksi është i pozicionuar 1.9km nga qëndra e Tiranës i përbëre nga 5 godina rezidenciale. Ndërtimi sipas standarteve europiane dëshmon se kompania ka zgjedhur rrugën më të mire për ti ofruar klientëve rezidenca banimi dhe qendra biznesi bashkëkohore dhe tejet cilësore. Implementimi i inovacioneve të fundit në projektim dhe zbatimi i teknologjisë më të lartë garantojnë rezultate të cilësisë së lartë për sot dhe për të ardhmen. Prona ndodhet ne nje pallat te ri ne ndertim ne faze suvatimi dhe afati i perfundimit eshte korrik 2024. Cmimi: 105.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41437
Cmimi: 105.000 €
Siperfaqja: 78.85 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G1190

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate