Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 4 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 140.00 m2

Jepet me qera apartament 4+1+2 tek ish Ekspozita!

1.100 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 4+1+2 tek ish Ekspozita! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te miradministruar me ashensor dhe ka siperfaqe 140m² dhe organizohet nga nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit me dalje ne ballkon, 4 dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar,i shtruar me parket dhe ka sistem kondicionimi. Cmimi 1100€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41452
Cmimi: 1.100 €
Siperfaqja: 140.00 m2
Dhomat total: 5
Dhoma Gjumi: 4
Tualete: 2
ID e Pronës: G1192

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Compare Listings

Golden Home Realestate