Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 124.00 m2

Shitet apartament 2+1+2 prane Bulevardit te Ri!

186.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 prane Bulevardit te Ri. Apartamenti ka siperfaqe 124m² dhe organizohet ne nje sallon sebashku me ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi,2 tualete dhe 2 ballkone. Ky kompleks përbëhet Godine banimi dhe sherbimi me 5 dhe 9 kate dhe me dy kate parkimi nentoke. Eshte nje projekt i cili ofron standardet më të larta në ndërtim dhe shërbim dhe me nje lokacion teper te favorshem. Arkitektura e ndërtesës lejon qarkullimin e ajrit, dritë natyrale dhe integrimin e mjedisit përreth me apartamentin. Bulevardi i ri do kthehet ne nje nga zonat me te zhvilluara dhe me me rendesi te Tiranes ndaj nje Apartament ne kete zone 3 min larg qendres dhe dalje te shpejt ne Unazen e vogel do iu japi te gjitha facilitete e nevojshme per ,klinikat mjekesore, kopshte, shkolla e intitucione te tjera shume te rendesishme. Cilësime të tjera: Cilesi e larte ndertimi; Opsion ideal investimi; Izolim termik, akustik. Kompleksi perfundon ne vitin 2025 dhe eshte ne faze karabina. Cmimi: 1500€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 40194
Cmimi: 186.000 €
Siperfaqja: 124.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1072

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
210.000 €

Shitet Super Penthouse ne Sarande!

2 BD
2 BA
140.00 m2
Apartament 2+1
Exclusive
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate