Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 350.00 m2

Ekskluzive!! Jepet me qera magazine ne Sharre!

1.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Ekskluzive!! Jepet me qera magazine ne Sharre! Magazina ka siperfaqe oborri 350m² & 350m² magazine. Organizohet ne open space, disponon 2 ambiente zyrash, nje tualet dhe ka lartesi 6 metra. Prona eshte e pershtateshme per fasoneri, punishte druri, servis etj..Cmimi 1000€/muaj neto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 40183
Cmimi: 1.000 €
Siperfaqja: 350.00 m2
Tualete: 1
ID e Pronës: G1071

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Shitje
Magazina / Kapanone
Qera
Magazina / Kapanone
Qera
1.500 €

Jepet me qera kapanon ne Mezez!

1 BA
200.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate