Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 146.34 m2

Shitet apartament 2+1+2 ne Kompleksin Park Gate!

550.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 ne Kompleksin Park Gate. I vendosur prane Parkut te Liqenit te Tiranes, ne rrugen e Elbasanit, ky apartament ofron cilesine maksimale te jeteses, ka siperfaqe 146.34m² dhe organizohet nga salloni ndjenjes se bashku me ambientin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi ku matrimonialja eshte me garderob dhe tualet me vete, nje tualet i perbashket dhe korridor shperndares. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi. Cmimi 550.000€. Per nje vizit ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 42278
Cmimi: 550.000 €
Siperfaqja: 146.34 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1270
Detaje Extra: post parkimi

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
95.000 €

Shitet duplex 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
70.44 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate