Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 1,000.00 m2

Shitet truall ne Divjake!

52.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet truall ne Divjake! Trualli ka siperfaqe 1000m² dhe ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Divjakes, me klimen mesdhetare qe ka, ofron mundesi te ndryshme investimi. Toka ka formë të rregullt, ndodhet prane rruges kryesore, me infrastrukture te ngritur si dhe energjia elektrike dhe uji jane te pranishem. Me studim për ndërtim sherbimesh me lartësi 5 kate mbi tokë . Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 52.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 42112
Cmimi: 52.000 €
Siperfaqja: 1,000.00 m2
ID e Pronës: G1254

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Toke
Shitje
32.000 €

Shitet truall ne Divjake!

900.00 m2
Toke
Shitje
138.000 €

Shitet toke ne Prush!

1,150.00 m2
Toke
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate