Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 88.00 m2

Shitet apartament 2+1+2 me pamje nga deti ne Sarande!

75.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 me pamje nga deti ne Sarande. Apartamenti  ka siperfaqe 88m², ndodhet ne katin e 6-te te pallati te ri te mireadminstruar me ashensor dhe organizohet ne 1 sallon te bollshem sebashku me ambientin e  gatimit, 1 korridor, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti disponon dokumentancion te rregullt hipotekor. Cmimi 75.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 31802
Cmimi: 75.000 €
Siperfaqja: 88.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G122
Kati i: 6

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate