Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 1,800.00 m2

Shitet toke ne Narte!

80.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet toke ne Narte. Toka ka siperfaqe totale 1800m² te cilat jane te ndara ne 900m² secila, ne afersi ka bukuri te tilla si : Plazhi i Zvernecit , Laguna e Nartes , Manastiri , Pyllin e Sodes etj . Zona eshte industriale dhe mund te ndertohen objeke 2 kateshe. Distanca nga qyteti eshte 4 kilometra. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 80.000€ (40.000€ secila). Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32308
Cmimi: 80.000 €
Siperfaqja: 1,800.00 m2
ID e Pronës: G173

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Toke
Shitje
100.000 €

Shitet tokë në Borsh, Sarandë!

1,500.00 m2
Toke
Shitje
Toke
Shitje
117.990 €

Shitet toke ne Qerret!

393.30 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate