Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 66.80 m2

Shitet apartament 2+1 tek 21 Dhjetori!

152.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek 21 Dhjetori! Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati ekzistues me pamje nga rruga kryesore, ka siperfaqe 66.8m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem se bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi ku ajo matrimoniale ka dalje ne ballkon dhe nje tualet. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 152 000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 38120
Cmimi: 152.000 €
Siperfaqja: 66.80 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G875

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
76.010 €

Shiten apartamente 2+1 ne Golem!

2 BD
1 BA
76.01 m2
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate