Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 201.71 m2

Shitet apartament 2+1+2+ verande ne rrugen Siri Kodra!

273.411 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2+ verande ne rrugen Siri Kodra! Apartamenti ndodhet ne nje godine banimi 4,6 dhe 8 kate banim,si dhe 2 kate parkim nen toke ne faze karabina. Apartamenti ka siperfaqe totale 201.71m² ku 119.68m² eshte apartament dhe 82.03m² verande. Organizohet ne nje sallon te bollshem se bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi ku ajo matrimoniale ka tualet me vete, tualet i perbashket, te gjitha ambjentet kane dalje ne verande. Cmimi 1700€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 37930
Cmimi: 273.411 €
Siperfaqja: 201.71 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G854

Specifikimet

Other Features
Ne ndertim
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
210.000 €

Shitet apartament 2+1+2 tek Zogu i Zi!

2 BD
2 BA
95.00 m2
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate