Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 116.21 m2

Shitet apartament 2+1 ne Rezidencen “Porcelani 3”!

151.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Rezidencen “Porcelani 3”. Apartamenti ka nje organizim shume te mire dhe cdo hapesire eshte e mire shfrytezueshme, ka siperfaqe 116.21m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Rezidenca Porcelan 3, ndodhet ne nje zone shume ne zhvillim dhe vlen te permendet se me kalimin e unazes se madhe do te kete nje akses te menjehershem ne cdo ane te Tiranes. Eshte nje rezidence me standarte bashkekohore dhe nje cilesie te larte ndertimi. Rezidenca do te kete shesh pushim me hapesira te gjelberura, kend argetues, fitnes, pishine te brendshme dhe cdo lloj sherbimi tjeter qe do te siguroje nje jetese komode dhe te qete. Per cilesine ne ndertim vlen te permendim izolimin akustik, termo-izolim teresor, ventilim individual, lartesia e katit (280cm dysheme-tavan), sistem anti-zjarr, vetrate me ventilim etj. Ndertimi eshte ne faze karabina dhe do te perfundoje ne vitin 2025. Cmimi 1300€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35358
Cmimi: 151.000 €
Siperfaqja: 116.21 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G564

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Exclusive
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
627.445 €

Shitet apartament 2+1+2 tek Ish Ekspozita!

2 BD
2 BA
196.52 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate