Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 100.00 m2

Shitet apartament 2+1 ne Qender!

180.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Qender. Apartamenti ka siperfaqe 100m², ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati egzistues me ashensor, organizohet ne nje sallon sebashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti shitet i mobiluar dhe ka orientim Lindje-Perendim. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 180.000€ i padiskutueshem. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 31701
Cmimi: 180.000 €
Siperfaqja: 100.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G116
Kati i: 2

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
185.780 €

Shitet apartament 2+1 tek Liqeni i Thate!

1 BD
1 BA
92.89 m2
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate