Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 100.00 m2

Shitet apartament 2+1 me pamje nga deti, ne Sarande!

170.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 me pamje nga deti, ne Sarande. Apartamenti ndodhet ne vije te 1-re, ka siperfaqe 100m², ndodhet ne katin e 6-te te pallati te ri te mireadminstruar me ashensor dhe organizohet ne 1 sallon te bollshem sebashku me ambientin e  gatimit, 1 korridor, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar dhe disponon dokumentancion te rregullt hipotekor. Ne cmim perfshihet dhe nje garazhd me siperfaqe 50m². Cmimi 170.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 31321
Cmimi: 170.000 €
Siperfaqja: 100.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G91
Siperfaqja e Garazhit: 50
Kati i: 6

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
210.000 €

Shitet apartament 2+1+2 tek Zogu i Zi!

2 BD
2 BA
95.00 m2
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate