Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 346.30 m2

Ekskluzive!! Jepet me qera objekt biznesi ne rruge kryesore prane Spitaleve!

2.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Ekskluzive!! Jepet me qera objekt biznesi tek Rruga Kongresi i Manastirit, ne rruge kryesore prane Spitaleve! Prona eshte 3 kateshe, ka siperfaqe totale ndertimi 346.3m2 dhe organizohet ne :kati 0 me siperfaqe 150m2 eshte open space dhe disponon 1 tualet dhe funksionon si bar & restorant. Kati 1: disponon hyrje te dedikuar nga jashte objektit, ka siperfaqe 100.7m2 dhe organizohet ne nje sallon sebashku me ambientin e gatimit, nje studio, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Kati 2-te: disponon hyrje te dedikuar nga jashte objektit, ka siperfaqe 95.6m2 dhe organizohet ne dy dhoma gjumi, nje ballkon dhe nje depo. Prona eshte e pershtateshme per shumllojshmeri biznesesh si: Klinik, Qender estetike, sherbim kateringu, hostel etj.. Cmimi 2000€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 31256
Cmimi: 2.000 €
Siperfaqja: 346.30 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G87

Specifikimet

Other Features
Arreduar

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate