Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 130.00 m2

Shitet apartament 2+1 me pamje nga deti, ne Sarande!

100.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 me pamje nga deti, ne Sarande. Apartamenti ka siperfaqe 130m², ndodhet ne katin e 7-te te pallati te ri te mireadminstruar me ashensor dhe organizohet ne 1 sallon te bollshem sebashku me ambientin e  gatimit, 1 korridor, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar dhe disponon dokumentancion te rregullt hipotekor. Cmimi 100.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 31341
Cmimi: 100.000 €
Siperfaqja: 130.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G93
Kati i: 7

Specifikimet

Other Features
Arreduar|Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
185.780 €

Shitet apartament 2+1 tek Liqeni i Thate!

1 BD
1 BA
92.89 m2
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate