Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 53.00 m2

Shitet apartament 1+1 tek Kompleksi Mangalem, Ali Demi!

81.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek Kompleksi Mangalem, Ali Demi! Apartamenti ndodhet ne katin 7-te te nje godine te re me ashensor, ka siperfaqe 53m² dhe organizohet ne nje sallon sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe ka orientim perendim. Kompleksi Mangalem eshte nje nga kompekset me te medha i banuar, ofron qetesi, parqe te gjelberuara dhe ajer te paster. Cmimi 81.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 626 5555 / 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 43023
Cmimi: 81.000 €
Siperfaqja: 53.00 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G1354

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
120.000 €

Shitet apartament 1+1 tek Zogu i Zi!

1 BD
1 BA
58.00 m2
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate