Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 58.00 m2

Shitet apartament 1+1 tek Zogu i Zi!

120.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek Zogu i Zi! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te miradministruar me ashensor, ka siperfaqe neto 58m² dhe organizohet nga nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Ne apartament jane bere restaurime, e shtruar me parket, tualet incaso. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 120 000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 626 5555 / 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 43072
Cmimi: 120.000 €
Siperfaqja: 58.00 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G1359

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje
90.062 €

Shitet apartament 1+1 ne rrugen 5 Maji!

1 BD
1 BA
66.25 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate