Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 76.79 m2

Okazion! Shitet apartament 1+1 tek Rezidenca “Apollo” ne Paskuqan!

65.271 €
Preferuarat

Pershkrimi

Okazion! Shitet apartament 1+1 tek Rezidenca “Apollo” ne Paskuqan! Apartamenti ka siperfaqe 76.79 m² dhe organizohet ne sallonin sebashku me ambjentin e gatimit , nje dhome gjumi me dalje ne ballkon dhe nje tualet. Pozicionuar vetëm 200 m larg nga Unaza e Madhe, Rezidenca APOLLO, është konceptuar për të qenë një qendër e re banimi në qetësinë e periferisë, por vetëm pak minuta larg nga qendra e Tiranës. Ndërtim i ri me standarte moderne i cili ofron njësi banimi, shërbimi, parkim dhe ambiente të mirëmenduara të përbashkëta. Cmimi:850€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 626 5555 / 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 43030
Cmimi: 65.271 €
Siperfaqja: 76.79 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G1355

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
120.000 €

Shitet apartament 1+1 tek Zogu i Zi!

1 BD
1 BA
58.00 m2
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate