Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 205.00 m2

SUPER OKAZION!! Shitet ambjent komercial tek Zogu i Zi!

255.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

SUPER OKAZION!! Shitet ambjent komercial tek Zogu i Zi! Ambjenti ka siperfaqe 205 m² dhe organizohet ne nje ambjent open space , nje zyre , dy tualete dhe nje magazine. Ndodhet ne katin -0.5 dhe eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesesh. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi : 255.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 626 5555 / 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 43051
Cmimi: 255.000 €
Siperfaqja: 205.00 m2
ID e Pronës: G1357

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Shitje
Komerciale
Shitje
Komerciale
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate