click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Properties listed in Ali Demi

Apartament 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1+2 tek Ali Demi!

180.000 €
Shitet apartament 2+1+2 tek Ali Demi! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, te miradmin ...
Shitet apartament 2+1+2 tek Ali Demi! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, te miradministruar me ashensor dhe k ...
2 2 109.18 m2details
Shtepi Private
Shitje

Shitet shtepi private tek Ali Demi!

350.000 €
Shitet shtepi private tek Ali Demi. Shtepia eshte dy kate , ka siperfaqe trualli 500 m², s ...
Shitet shtepi private tek Ali Demi. Shtepia eshte dy kate , ka siperfaqe trualli 500 m², siperfaqe ndertimi 229 m² ...
5 3 229.00 m2details
Komerciale
Shitje

Shitet ambient komercial tek Ali Demi!

250.000 €
Shitet ambient komercial tek Ali Demi! Ambjenti ka siperfaqe 105m² dhe organizohet ne open ...
Shitet ambient komercial tek Ali Demi! Ambjenti ka siperfaqe 105m² dhe organizohet ne open space, disponon zyre me ...
2 105.00 m2details
Komerciale
Shitje

Shitet ambient komercial tek Ali Demi!

197.280 €
Shitet ambient komercial tek Ali Demi! Ambjenti ndodhet ne nje pallat te ri ne ndertim, or ...
Shitet ambient komercial tek Ali Demi! Ambjenti ndodhet ne nje pallat te ri ne ndertim, organizohet ne open space, ...
82.20 m2details
Komerciale
Shitje

Shitet ambient komercial tek Ali Demi!

180.000 €
Shitet ambient komercial tek Ali Demi! Ambjenti ndodhet ne nje pallat te ri ne ndertim, or ...
Shitet ambient komercial tek Ali Demi! Ambjenti ndodhet ne nje pallat te ri ne ndertim, organizohet ne open space d ...
66.60 m2details
Apartament 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1 tek Ali Demi!

130.000 €
Shitet apartament 2+1 tek Ali Demi! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te banim, pallat (6 k ...
Shitet apartament 2+1 tek Ali Demi! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te banim, pallat (6 katesh) viti 2000 pa ashen ...
2 1 98.00 m2details

Compare Listings