Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 52.27 m2

Shitet ambient biznesi tek Mirabella Residence, Oxhaku!

172.491 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet ambient biznesi tek Mirabella Residence, Oxhaku. Ambjenti ka siperfaqe 52.27m² ndodhet ne katin 0 te nje pallati ne ndertim ne faze suvatimi dhe organizohet nga nje ambjent open space dhe nje tualet. Ndodhet ne nje zonë ne zhvillimi dhe lehtesisht e aksesueshme. Cmimi: 3300€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41936
Cmimi: 172.491 €
Siperfaqja: 52.27 m2
Tualete: 1
ID e Pronës: G1243

Specifikimet

Other Features
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate