Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 102.91 m2

Shiten apartamente 2+1+2 tek ”Twister Palace” ne Don Bosko!

154.365 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shiten apartamente 2+1+2 tek ”Twister Palace” ne Don Bosko. Apartamentet kan siperfaqe 102.91m², 103.71m² & 110.83m² dhe organizohen ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi ku matrimonialja eshte me tualet me vete dhe ballkon dhe tualeti i perbashket. Investimi i pallatit bëhet nga një firmë tepër serioze, me specialist me përvojë, e projektuar nga studio e njohur italiane Nicola Ghilardi me një arkitekturë moderne. Baza e punës së tyre është cilësia e lartë në konstruksion dhe në rifiniturë. Ana arkitektonike e godines dhe ajo funksionale e apartamenteve të banimit është tepër e organizuar, ku janë parashikuar të gjitha facilitetet për një jetesë komode. Godina ka 11 kate banim, 1 kat dyqane dhe 2 kate parkim nëntokë. Objekti do të ofrojë cilësi të lartë ndërtimi, 2 ashensore, siguri 24 orë, shesh rekreacioni të gjelbëruar, mirëmbajtje elitare dhe shërbime të ndryshme. Cmimi 1500€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41733
Cmimi: 154.365 €
Siperfaqja: 102.91 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1222

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
95.000 €

Shitet duplex 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
70.44 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate