Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 76.60 m2

Shitet apartament 1+1 ne Astir!

91.920 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Astir! Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri banimi me 6-10 kate banim dhe 2 kate ne toke,ne ndertim. Ka siperfaqe 76.6m², organizohet nga nje sallon i bollshem se bashku me ambjentin e gatimit, nje dhome gjumi, nje ballkon dhe nje tualet. Kompleksi dallohet per punimet teper cilesore duke filluar nga instalimet hidraulike-elektrike, termoizolim me sistem kapot, shtrimi me pllake ose parket sipas deshires se klientit, dritaret dopioxham termike te paisura me grila, hapesira pushimi dhe hapesira te gjelberta perreth kompleksit. Cmimi 1200€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41724
Cmimi: 91.920 €
Siperfaqja: 76.60 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G1221

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate