Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 112.94 m2

Shitet apartament 3+1+2 tek ”Twister Palace” ne Don Bosko!

168.210 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1+2 tek ”Twister Palace” ne Don Bosko. Apartamenti ka siperfaqe 110.89m² & 2.05m² verand dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit me dalje ne verand, tre dhoma gjumi, nje korridor dhe tualeti i perbashket. Investimi i pallatit bëhet nga një firmë tepër serioze, me specialist me përvojë, e projektuar nga studio e njohur italiane Nicola Ghilardi me një arkitekturë moderne. Baza e punës së tyre është cilësia e lartë në konstruksion dhe në rifiniturë. Ana arkitektonike e godines dhe ajo funksionale e apartamenteve të banimit është tepër e organizuar, ku janë parashikuar të gjitha facilitetet për një jetesë komode. Godina ka 11 kate banim, 1 kat dyqane dhe 2 kate parkim nëntokë. Objekti ne ndertim ne faze suvatimi ,do të ofrojë cilësi të lartë ndërtimi, 2 ashensore, siguri 24 orë, shesh rekreacioni të gjelbëruar, mirëmbajtje elitare dhe shërbime të ndryshme. Cmimi 1500€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41740
Cmimi: 168.210 €
Siperfaqja: 112.94 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G1223

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje
216.840 €

Shiten apartamente 3+1+2 ne Astir!

3 BD
2 BA
180.70 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate