Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 90.00 m2

Shiten apartamente 2+1+2 ne rrugen e Barrikadave!

207.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shiten apartamente 2+1+2 ne rrugen e Barrikadave! Apartamentet ndodhen ne nje godine me 6 dhe 9 kate banim dhe 3 kate parkim nen toke, me siperfaqe 90m², 91.1m², 94.5m², 111.5m², 112.2m² dhe organizohen nga sallon se bashku me ambjentin e gatimit, dy dhome gjumi, dy tualete dhe ballkon. Godina eshte ne proces hipotekimi. Cmimi 2300€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 37705
Cmimi: 207.000 €
Siperfaqja: 90.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G829

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Exclusive
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
627.445 €

Shitet apartament 2+1+2 tek Ish Ekspozita!

2 BD
2 BA
196.52 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate