Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 82.20 m2

Shitet ambient komercial tek Ali Demi!

197.280 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet ambient komercial tek Ali Demi! Ambjenti ndodhet ne nje pallat te ri ne ndertim, organizohet ne open space, ka siperfaqe 82.2m² dhe lartesi 5.70m². I pershtatshem per biznes dhe mundesi per tu kthyer ne duplex per banim. Cmimi 2400€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 37720
Cmimi: 197.280 €
Siperfaqja: 82.20 m2
ID e Pronës: G831

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate