Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 47.16 m2

Shitet ambient komercial tek 21 Dhjetori!

300.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet ambient komercial tek 21 Dhjetori! Ambienti eshte corner dhe ka siperfaqe 47.16m² dhe organizohet ne open space, me fasade xhami dhe me orientim nga rruga kryesore. Ne prone jane bere investime ne tavanet e varur dhe shtrim. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Mundesi ideale per investim. Cmimi 300.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 37687
Cmimi: 300.000 €
Siperfaqja: 47.16 m2
ID e Pronës: G826

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate