Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 85.78 m2

Shiten apartamente 1+1 ne Paskuqan prane Bulevardit te Ri!

85.780 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shiten apartamente 1+1 ne Paskuqan prane Bulevardit te Ri! Apartamentet kan siperfaqe 85.78m² dhe organizohen ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje korridor, nje ballkon dhe nje tualet. Apartamentet ndodhen ne nje kompleks polifunksional, objekt banimi 9 kate me 2 kate parkim nentoke i cili eshte ne ndertim. Kompleksi dallohet per punimet teper cilesore duke filluar nga instalimet hidraulike-elektrike, termoizolim me sistem kapot, shtrimi me pllake ose parket sipas deshires se klientit, dritaret dopioxham , hapesira pushimi dhe hapesira te gjelberta perreth kompleksit. Cmimi 1000€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 40506
Cmimi: 85.780 €
Siperfaqja: 85.78 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G1101

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
58.370 €

Shiten apartamente 1+1 ne Golem!

1 BD
1 BA
58.37 m2
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate