Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete

Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1 tek Rezidenca Liburna ne Golem!

Preferuarat

Pershkrimi

Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1 tek Rezidenca Liburna ne Golem! Kjo rezidence ndodhet ne Rrugen Bulevardi i Plepave, vetem 70 m nga bregdeti, e ndertuar me materiale te cilesise me te larte, vetrata triplex, termoizolim me sistem kapot, hidrosanitare incaso, me nje dizajn luksoz dhe elegant ne harmoni me arkitekturen perreth. Rezidenca perbehet nga 16 objekte, gjashte ne njerin seksion, nente ne seksionin tjeter dhe nje hotel.Në residencë mund të gjeni: parqe, pishinë, palestër, parkim dhe zona të mbushura plot gjelbërim që do t’ju dhurojnë relaks dhe qetësi. Prona rrethohet gjithashtu nga një numër i madh hapësirash të përshtatshme për të gjitha moshat. Mundesi zgjedhje ne kat dhe orientim. Cmimi : Duke filluar nga 1200€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 626 5555 / 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 43255
ID e Pronës: G1382

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate