Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 76.01 m2

Shiten apartamente 2+1 ne Golem!

76.010 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shiten apartamente 2+1 ne Golem! Apartamentet kane siperfaqe 76.01m², 83.37m², 105.41m² dhe organizohen ne sallonin e ndenjes se bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi , nje tualet, dhe nje ballkon. Ndoddhen ne nje rezidence 5 kateshe ne ndertim, e cila ka prioritet infrastrukturen dhe te ofroje kushte sa me maksimale per banoret. Objekti eshte ne faze tulle dhe ndodhet 400m larg detit. Mundesi zgjedhje ne siperfaqe kat dhe orientim. Cmimi 1000€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 626 5555 / 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 43267
Cmimi: 76.010 €
Siperfaqja: 76.01 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G1383

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate