Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 4 Dhoma
  • 4 Tualete
  • 370.20 m2

Okazion! Shitet vile 3 kateshe luksoze ne Kamez!

245.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Okazion! Shitet vile 3 kateshe luksoze ne Kamez. Vila perbehet nga 195.3m² toke truall dhe 370.2m² ndertim. Vila eshte e paisur me sistemin ngrohje ftohje qiller,fasade e ventiluar,cati e izoluar, duralumine triple. Organizimi i viles: Kati zero ka siperfaqe 123.4m² dhe organizohet ne: garazhd per dy makina,1 ballkon,1 korridor,1 depo dhe 1 tualet me dritare.kati 0 eshte i pa investuar
Kati i pare ka siperfaqe 123.4m² dhe organizohet ne 1 sallon bashke me ambientin e ngrenies dhe 1 kuxhine ne vete,2 dhoma gjumi ku njera eshte me tualet me dritare dhe ballkon,1 tualet i perbashket me dritare, 1 korridor dhe 1 ballkon i madh. Kati pare eshte i pa investuar dhe bleresi mund ta investoje sipas deshires.
Kati dyte ka siperfaqe 123.4m² dhe organizohet ne 1 sallon te bollshem, kuzhina me ambientin e ngrenies ne vete, 2 dhoma gjumi ku njera eshte me tualet me dritare dhe ballkon, 1 korridor dhe 1 tualet i perbashket me dritare. Kati dyte eshte totalishti investuar per banim me mobilim te cilesise shume te mire dhe e arreduar me arkitekt. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 245.000€.  Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34923
Cmimi: 245.000 €
Siperfaqja: 370.20 m2
Dhomat total: 8
Dhoma Gjumi: 4
Tualete: 4
ID e Pronës: G514

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Vila
Qera
3.000 €

Jepet me qera super vile ne Teg!

3 BD
3 BA
224.00 m2
Vila
Shitje
395.000 €

Shitet super vilë tek Turquoise Marina!

3 BD
2 BA
131.00 m2
Vila
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate