Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 160.00 m2

Shitet apartament 3+1+2 tek Kodra e Priftit!

160.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1+2 tek Kodra e Priftit! Apartamenti ka siperfaqe 160m² ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor. Apartamenti organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, tre dhoma gjumi, nje ballkon dhe dy tualete. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar dhe disponon ngrohje me oxhak. Cmimi 160.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34960
Cmimi: 160.000 €
Siperfaqja: 160.00 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G516

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje
191.270 €

Shitet apartament 3+1+2 tek Bulevardi i Ri!

3 BD
2 BA
123.40 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate