Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 235.00 m2

Jepet me qera vile tek Rruga Jordan Misja!

2.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera vile tek Rruga Jordan Misja. Vila ndodhet buze rruge, ka siperfaqe ndertimi 235 m² dhe ambjent i jashtem 32 m².Organizohet ne : Kati 0: perbehet nga salloni i bollshem sebashku me ambientientin e gatimit dhe 1 tualet. Kati i 1: ne 3 dhoma gjumi dhe 1 tualet ku 2 prej tyre kane edhe ballkon. Kati i 3 eshte bosh dhe organizohet ne open space. Se bashku me vilen ofrohen edhe 2 garazhde. Cmimi 2000€/muaj bruto. Per nje  vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34829
Cmimi: 2.000 €
Siperfaqja: 235.00 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G503

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Garazh

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Vila
Shitje
556.155 €

Shitet super vilë tek Turquoise Marina!

3 BD
2 BA
155.00 m2
Vila
Shitje
1.029.713 €

Shitet super vilë tek Turquoise Marina!

4 BD
3 BA
261.00 m2
Vila
Shitje
324.609 €

 Shitet super vilë tek Turquoise Marina!

3 BD
2 BA
131.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate