Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 2 Tualete

Okazion!! Shitet biznesi i lokalit ne Xhamllik!!

15.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Okazion!! Shitet biznesi i lokalit ne Xhamllik!! Prona ndodhet ne rruge kryesore te Xhamllikut , mjaft te frekuentuar dhe me levizshmeri te larte. Eshte i investuar totalisht, aspirim , ndricim, kondicionim, ka verande te shfrytezueshme ne favor te biznesit. Aktualisht lokali eshte aktiv ne gjendje pune, me klientele te ngritur prej disa vitesh, dhe kjo e ben nje mundesi shume te mire investimi. Cmimi i shitjes se biznesit eshte 15.000€ dhe qiraja mujore eshte 850€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 31691
Cmimi: 15.000 €
Tualete: 2
ID e Pronës: G114
Kati i: 0

Specifikimet

Other Features
Arreduar

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Shitje
Lokal
Qera
Komerciale
Shitje
450.000 €

Shitet lokal ne Don Bosko!

111.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate