Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 7 Dhoma
  • 5 Tualete
  • 542.00 m2

Shitet ambient biznesi ne Vore!

1.100.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet ambient komercial dy katesh se bashku me dy vila ne Vore buze rruges kryesore. Ambienti ka siperfaqe trualli 542m²  dhe siperfaqe totale ndertimi 295m². Kati i pare ka siperfaqe 148m² i cili eshte i ndare ne disa biznese te cilat momentalisht jane te dhena me qera. Kati i dyte ka siperfaqe 147m² eshte biznes ne gjendje pune dhe funksionin si Bar. Vila 1 kateshe ka siperfaqe trualli 183m² dhe siperfaqe ndertimi 82.50m² e cila eshte e organizuar ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje oborr. Vila 2 kateshe ka siperfaqe trualli 620m² ku siperfaqe ndertimi totale eshte 320m² (160m² per kate) eshte e organizuar ne katin e pare nga nje sallon i bollshem sebashku me ambientine gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete nje verand si dhe oborr. Kati i dyte organizohet ne tre dhoma gjumi, dy tualete si dhe dy ballkone. Pronat disponojne dokumentacion te rregullt hipoketor. Cmimi 1.100.000€.  Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 31614
Cmimi: 1.100.000 €
Siperfaqja: 542.00 m2
Dhomat total: 9
Dhoma Gjumi: 7
Tualete: 5
ID e Pronës: G105

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate