Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 3 Tualete
  • 300.00 m2

Jepet me qera vile tek Colombo 2, Teg!

1.500 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera vile tek Colombo 2, Teg! Vila ka siperfaqe 300m² dhe organizohet ne kati zero : ka nje sallon te bollshem me oxhak funksional sebashku me ambientin e gatimit, nje depo dhe nje tualet. Kati i pare:  ndodhen dy dhoma gjumi dhe nje tualet i perbashket, kati i dyte: organizohet me nje dhome gjumi me dalje ne verande me siperfaqe 35m² dhe nje tualet. Vila disponon 2 vende parkimi. Kush parapagim 1 vit. Cmimi 1500€/muaj. Per nje vizit ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 38800
Cmimi: 1.500 €
Siperfaqja: 300.00 m2
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 3
ID e Pronës: G927

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Parkim
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Vila
Shitje
Vila
Shitje
350.000 €

Shitet super vilë tek Turquoise Marina!

2 BD
2 BA
121.00 m2
Vila
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate