Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 132.02 m2

Shitet apartament 3+1+2 ne Astir!

145.222 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1+2 ne Astir! Apartamenti ka siperfaqe 132.02m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit me dalje ne ballkon, tre dhoma gjumi ku matrimonialja eshte me tualet me vete dhe nje tualet i perbashket. Apartamenti ndodhet ne nje pallat i cili eshte ne fazat perfundimtare. Prona ndodhet ne nje ndertim cilesor dhe zona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese te qete. Opsionale posti i parkimit ne vleren 15.000€. Cmimi 1100€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 38837
Cmimi: 145.222 €
Siperfaqja: 132.02 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G931
Detaje Extra: 15.000€ posti i parkimit

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate