Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 600.00 m2

Shitet kapanon industrial prane City Park!

600.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet kapanon industrial prane City Park! Kapanoni eshte i ndare ne dy kate, ka siperfaqe totale 600m², ku 350m² eshte magazine, 100m² zyra dhe 150m² oborr  dhe lartesi ne kulm 9 metra, 4.5 metra pjesa e magazinimit ne katin 0. Eshte i organizuar ne open space ne katin 0 dhe ne zyra dhe tualet ne katin 1. Ka porte metalike, kangjella metalike, panel sanduic, konstruksion metalik, vetrate dopio xham si dhe pusete per ujin. I pershtatshem per cdo aktivitet industrial. Opsionale qera 3000€/muaj neto. Cmimi 600 000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Detajet e Prones

Property Id : 41822
Cmimi: 600.000 €
Siperfaqja: 600.00 m2
ID e Pronës: G1231

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Magazina / Kapanone
Qera
Magazina / Kapanone
Qera
7.542 €

Jepet me qera kapanon ne Prush!

2 BA
2,155.00 m2
Magazina / Kapanone
Qera
15.085 €

Jepet me qera kapanon ne Prush!

4 BA
4,310.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate