Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 30.00 m2

Jepet me qera garsoniere tek rruga e Kosovareve!

450 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera garsoniere tek rruga e Kosovareve. Ndodhet ne katin e 2-te dhe ka mobilim te ri, kondicioner, disponon tualet dhe nje ballkon. Prona eshte e gatsheme per banim ne 1 prill. Ne cmim perfshihet uje, drita dhe internet. Cmimi 450€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35793
Cmimi: 450 €
Siperfaqja: 30.00 m2
Dhomat total: 1
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G619

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Garsoniere
Shitje
Garsoniere
Shitje
74.880 €

Shitet garsionere tek Selvia!

1 BD
1 BA
48.00 m2
Garsoniere
Shitje
47.000 €

Shitet garsoniere ne rrugen Bardhyl!

1 BD
1 BA
28.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate