Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 182.31 m2

Okazion! Shitet apartament 2+1+2 tek Blloku Rezidencial Kodra e Diellit 2!

183.274 €
Preferuarat

Pershkrimi

Okazion! Shitet apartament 2+1+2 tek Blloku Rezidencial Kodra e Diellit 2, zona perendimore. Apartamenti ndodhet tek ndertimet me te reja te bllokut rezidencial nder me te preferuarit per momentin. Rezidenca ka ndertime super cilsore dhe ofron standartin me te larte te jeteses ne kryeqytet. Ka siperfaqe totale 182.31m² ku 99.65m² eshte apartament & 82.66m² verande,  organizohet nga living room me hapesira te bollshme dhe pamje te mrekullueshme nga fasada e xhamit sebashku me kendin e gatimit, dy dhoma gjumi ku matrimonialja disponon tualet me vete, nje verand me akses nga te gjitha ambientet dhe nje tualet i perbashket. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri ne fazat perfundimtare dhe ofron te gjitha sherbimet e nevojshme. Zona ne te cilen ndodhet rezidenca eshte nga zonat me te kerkuara per momentin pasi ndodhet shume prane Liqenit Artificial dhe eshte lehtesisht e aksesueshme. Rezidencat tashme jane trend per jetes komode dhe private kudo ne qytetet me te zhvilluara. Kjo rezidence eshte e njohur per ajer te paster, komunitet i perzgjedhur, infrastrukture dhe sherbime te ndryshme, ambiente te perbashketa si parqet qe jane ne shfrytezim per te gjithe banoret e rezidences. Cmimi 1300€/m².  Cmimi verandes 650€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41621
Cmimi: 183.274 €
Siperfaqja: 182.31 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1211

Specifikimet

Other Features
Ne ndertim
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
95.000 €

Shitet duplex 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
70.44 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate