click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Properties listed in Stacioni i Trenit

Komerciale
Qera

Jepet me qera duplex corner tek ish Stacioni...

6.647 €
Jepet me qera duplex corner tek ish Stacioni i Trenit! Ambjenti ndodhet ne katin 0 ne nje ...
Jepet me qera duplex corner tek ish Stacioni i Trenit! Ambjenti ndodhet ne katin 0 ne nje objekt te ri dhe ka siper ...
4 443.18 m2details
Garazh/ Post Parkimi
Shitje

Shitet post parkimi ne Rezidencen Urban Home...

33.000 €
Shitet post parkimi ne Rezidencen Urban Home, prane ish Stacionit te Trenit! Prona ndodhet ...
Shitet post parkimi ne Rezidencen Urban Home, prane ish Stacionit te Trenit! Prona ndodhet ne nje ndertim te ri qe ...
39.80 m2details
Komerciale
Shitje

Shitet super ambient komercial prane Stacion...

190.000 €
Shitet super ambient komercial tek Rruga Haxhi Hysen Dalliu, prane Stacionit Te Trenit. Am ...
Shitet super ambient komercial tek Rruga Haxhi Hysen Dalliu, prane Stacionit Te Trenit. Ambienti ndodhet buze rruge ...
1 54.00 m2details

Compare Listings