Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 103.00 m2

Jepet me qera apartament 2+1+2 prane Spitalit Amerikan 2!

450 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1+2 prane Spitalit Amerikan 2. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 103m², ndodhet ne katin e 2-te banim dhe eshte i organizuar nga nje sallon sebashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi ku secila eshte me ballkon dhe dy tualete. Apartamenti eshte i mobiluar, disponon sistem chiller & kondicioner ne cdo ambient eshte i shtruar i gjithi me parket. Kusht: Jepet me qera vetem per te huaj. Cmimi 450€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32810
Cmimi: 450 €
Siperfaqja: 103.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G248
Kati i: 2

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate